جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه / آموزشهای رایگان / آموزش کمیاب / برنامه جستجوگر محصولات علی اکسپرس Ali Inspector V1.0.2.5 کرک شده

برنامه جستجوگر محصولات علی اکسپرس Ali Inspector V1.0.2.5 کرک شده

نرم افزار قدرتمند ۳ در ۱ اکسپرس پژوهش محصول است که به تولید طاقچه کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل پرفروش، و آشکار بالا انجام محصولات Dropship برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود را فقط در چند دقیقه!

ما از هر زمان که خواستیم محصولاتی را که می خواهید در فروشگاه الکترونیک خود بخواهید، ساخته ایم! از پنجره “Download Assets” برای دانلود تصاویر محصول، جزئیات محصول و توضیحات محصول استفاده کنید. شما جزئیات کاملی از محصول و همچنین محتوای HTML توضیحات محصول را در فایل های راحت برای دسترسی به پوشه انتخابی خود ذخیره می کنید. از محتوا در product-contents.txt استفاده کنید تا جزئیات لیست محصول را به فروشگاه الکترونیک خود اضافه کنید. بنابراین، از محتوای HTML برای ارسال توضیحات به بخش توضیحات محصول خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید فقط با کلیک راست و دانلود در بهترین ابزار و ابزار جستجوی کلمات کلیدی، و آن را حتی سریع تر برای دریافت محصولات شما می خواهید!
همچنین در پنجره Download Assets در دسترس است که امکان بارگیری بررسی برای هر محصول AliExpress را به یک فایل واردات مخصوص فرمت شده برای فروشگاه Shopify می دهد. ما یک ویدیو آموزشی در مورد چگونگی انجام این کارها ارائه می دهیم. به سادگی لینک محصول AliExpress و فروشگاه Shopify فروشگاه محصول خود را وارد کنید و Ali Inspector یک فایل درست شده فرمت را که می توانید به طور مستقیم به فروشگاه Shopify خود وارد کنید ایجاد کنید! شما می توانید دانلود کنید تمام بررسی های مثبت یا هر امتیاز دیگری که می خواهید. به خوبی شناخته شده است که با استفاده از بررسی واقعی محصول مثبت می تواند به طور چشمگیری تبدیل تبدیلات فروش خود را برای محصول تجارت الکترونیک خود را افزایش دهد!

امکانات

  •      کلید واژه ژنراتور ابزار: فورا تولید هزاران نفر از کلمات کلیدی طاقچه بسیار هدفمند در ثانیه فقط با استفاده از ساخته شده در ابزار ژنراتور کلمه کلیدی.
  •      بهترین ابزار فروشندگان: تجزیه و تحلیل تمام بهترین فروشندگان در AliExpress در هر رده فورا به کشف محصولات فروش بالا برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود را!
  •      کلید واژه ها ابزار: به سرعت اکسپرس جستجو برای هر کلمه کلیدی با استفاده از گزینه های جستجوی قدرتمند برای دیدن دقیق محصولات فروش بالا برای شما فروشگاه تجارت الکترونیک خود را نیاز دارید!

دانلود برنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *