جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه / آموزشهای ویژه / پکیج آموزشی ویرایش و دستکاری فایل های اندروید و انتشار مجدد آنها

پکیج آموزشی ویرایش و دستکاری فایل های اندروید و انتشار مجدد آنها

با این آموزش براحتی قادر خواهید بود فایل های اندرویدی را ویرایش و به دلخواه خود تغییر داده و با نام خودتان برنامه ای جدید و مستقل تولید و در مارکت های اندرویدی بفروش برسانید.

حتی میتوانید کتاب های اندرویدی را که بسیار پردرآمد هستند ویرایش و با کمی تغییرات در سورس آنها کتاب جدیدی ساخته و بفروش برسانید.
این برنامه در ویندوز هم قابل اجرا بوده و اساسا اصلیترین نرم افزار برنامه apk editor میباشد که آموزش کامل آن در پکیج موجود هست.

خوب همانطور که در جریان هستید این روز ها دنیای اندروید و در کل استفاده از گوشی های همراه از ویندوز و کامپیوتر های شخصی پیشه گرفته و برنامه نویسان اکثرا به دنبال خلق برنامه های اندروید هستند تا سایر اما از آنجایی که کار برنامه نویسی برای افراد مبتدی بسیار سخت هست تصمیم گرفتیم آموزشی خدمت شما ارائه دهیم که به کمک این آموزش قادر خواهید بود تا انواع برنامه های اندرویدی رو باز کرده آن را ویرایش و با امضای خود برنامه مستقل و به نام خود منتشر و حتی بتوانید در مارکت های اندرویدی انتشار و کسب درآمد کنید.

در این پکیج آموزشی تمامی نرم افزار های مورد نیاز به همراه آموزش ویدئویی کامل جهت انجام کار بیان شده است و شما قادر خواهید بود به کمک این آموزش و استفاده از نرم افزار های فوق به قسمت کد نویسی برنامه های اندرویدی وارد شده و به دلخواه خود آن ها را ویرایش و به نام خودتان برنامه ای مستقل ارائه دهید.
توصیه میکنم اگر به دنیای اندروید و برنامه نویسی آن علاقمند هستید حتما از این پکیج ارزشمند آموزشی استفاده نمایید.

قابلیت های اصلی آموزش و برنامه :

با عضویت ویژه میتوانید از همه ی آموزشهای ویژه سایت کمیاب وب بهره مند شوید.

توجه: بعد از پرداخت ، اشتراک شما به صورت خودکار فعال خواهد شد.