جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه / آموزشهای رایگان / آموزش کمیاب / استخراج ایمیل و آیدی کاربران فیسبوک با برنامه Facebook ID Scraper 1.37 کرک شده

استخراج ایمیل و آیدی کاربران فیسبوک با برنامه Facebook ID Scraper 1.37 کرک شده

Facebook ID Scraper است که یک برنامه نرم افزاری است که اجازه می دهد تا شما را به جستجو و استخراج منحصر به فرد کاربر ID را از Facebook صفحات(Exports ID از افرادی که دوست دارند صفحات, نظر یا لایک صفحه پست ها), گروه, پست ها و حوادث به CSV فایل. شما می توانید واردات CSV به راحتی به Facebook قدرت ویرایشگر به سفارشی مخاطبان است. با استفاده از این برنامه شما می توانید هدف خود را Facebook تبلیغات دقیق تر رسیدن بهتر مخاطبان هدف و تقویت کلیک کنید از طریق نرخ با استفاده از فوق العاده هدفمند سفارشی مخاطبان خود را در تو رفتگی در دیوار از Facebook.


ایمیل ها و شناسه های فیس بوک را از جستجو در نمودار، صفحات، گروه ها و رویدادها پاک کنید. این فیس بوک ID Scraper (FB Target Audience Finder)، یک نرم افزار برای جستجو و استخراج ایمیل های منحصر به فرد فیس بوک و شناسه کاربر از جستجو در نمودار، صفحات فیس بوک (شناسه صادرات از افرادی که صفحات را دوست دارند، نظر و یا پست های صفحه مورد نظر)، باز یا بسته گروه ها، پست ها و رویدادها به یک فایل متنی است.

شما می توانید فایل متنی فیس بوک را به راحتی به ویرایشگر قدرت فیس بوک وارد کنید تا مخاطبین دلخواه خود را دریافت کنید.

استخراج ایمیل های فیس بوک از فیس بوک: هدف کاربران فیس بوک فعال و پر مخاطره. جستجو در نمودار جستجو، صفحات فن ها، گروه ها و رویدادها با یک کلمه کلیدی یا جستجوی جستجوی گرافیکی خاص و استخراج ایمیل های فیس بوک و یا شناسه کاربران که صفحات را دوست داشتند و کسانی که دوست یا نظر پست های صفحه و ذخیره آن به یک فایل متنی. کاربران ایمیل های صادراتی با استفاده از جستجوگرهای جستجوی گرافیکی: با استفاده از گزینه های جستجو در فیس بوک ساخته شده در فیس بوک برای محدود کردن مخاطبان مورد نظر خود. شما می توانید کاربران را بر اساس مکان، جنسیت، گروه سنی و بیشتر با جستجو در گراف جستجو را پیدا کنید. بنابراین مشتریان بالقوه با استفاده از شناسه فیس بوک اسکرپ وارد کردن ایمیل های فیس بوک به مخاطبان سفارشی: ایجاد یک مبارزات انتخاباتی سفارشی فیس بوک با ایمیل های هدفمند ایمیل های فیس بوک Facebook.Import شما فیس بوک ایمیل های استخراج شده با استفاده از فیس بوک ID Scraper، به مخاطبان سفارشی در تبلیغات فیس بوک برای رسیدن به مقدار زیادی از ترافیک هدفمند از فیس بوک

دانلود برنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *