یکشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۷
خانه / آموزشهای ویژه / پکیج آموزشی کرک اینستاگرام

پکیج آموزشی کرک اینستاگرام

این رورها کرک اکانت ها سایت ها باب شده است . در هر فروم و کانالی می بینید تعدادی اکانت هایی که مشخصات آن برای فردی دیگر است همگانی شده و یا حتی در مواردی توسط اشخاصی فروخته می شود . آیا یک روز به این فکر کرده اید که یکی از این اکانت ها چه طور کرک می شوند و یا حنی یکی از این اکانت ها متعلق به شما باشد؟ چه احساسی پیدا می کنید ؟ باید بگوییم در این زمان هر فردی به دنبال آن است که این اکانت ها چه طور کرک شدند تا پسوردها را طوری تغییر دهیم که غیر قابل کرک باشند .

عملیات استخراج و درآوردن یوزرنیم ها و پسوردهای تصادفی داستانی طولانی و روش های متعدد دارد . در بعضی فروم ها ، می توان تمام ممبرها یا به عبارتی عضوهای فروم را بیرون کشید و تا این بخش یوزرنیم ها استخراج شده اند و مطمئن باشید حالا با قرار دادن پسوردهایی فاحش و پسوردی که ملکه ذهن هر فردی در هنگام پسورد گذاری است که عمده ترین این پسوردها عبارتند از ۱۲۳۴۵ و ۱۲۳۴۵۶ و a123456 و همچنین برابر بودن پسورد دقیقا مطابق با نام کاربری و ……. شما قطعا از کرک دست خالی بیرون نمی آیید .
روش های دیگری نیز برای به دست آوردن لیست یوزرنیم ها و پسوردهای احتمالی ( در اصطلاح کمبو لیست ) وجود دارد که تخصصی تر است که چون مباحث خیلی باز می شود در همین جا به این توضیحات خاتمه می دهیم . اما پس از دریافت لیست یوزرنیم ها و پسوردهای احتمالی ( کمبو ) نوبت به اصلی ترین قسمت یک کرک یعنی کانفیگ می رسد .

کانفیگ چیست؟
در فایل کانفیگ توضیحات مربوط به کرک است که اگر به حالت ساده بخواهیم بگوییم کانفیگ به نرم افزار کرکر معروف یعنی Sentry Mba . . .

با عضویت ویژه میتوانید از همه ی آموزشهای ویژه سایت کمیاب وب بهره مند شوید.

توجه: بعد از پرداخت ، اشتراک شما به صورت خودکار فعال خواهد شد.