دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / آموزشهای رایگان / آموزش کمیاب / دانلود ابزار سئو SeoTools for excel v7.0.13.0 کرک شده

دانلود ابزار سئو SeoTools for excel v7.0.13.0 کرک شده

با استفاده از SeoTools برای افزودنی اکسل، شما می توانید دسترسی به توابع مفید در هنگام کار با بازاریابی آنلاین داشته باشید.
برای تجزیه و تحلیل جستجو در صفحه شما توابع مانند HtmlH1، HtmlTitle و HtmlMetaDescription برای اطمینان از اینکه صفحات شما به درستی راه اندازی شده است.

SeoTools همچنین در هنگام نگاه کردن به عوامل خارج از صفحه SEO بسیار مفید است. از CheckBacklink برای تأیید اینکه لینک های شما هنوز در دسترس هستند و GooglePageRank برای به دست آوردن PageRanks برای چند URL به راحتی استفاده کنید.

SeoTools همراه با یکپارچه سازی برای خدمات مورد علاقه شما قرار می گیرد. از ادغام Google Analytics برای ساختن گزارش خودکار KPI یا Majestic برای تجزیه و تحلیل پروفایل backlink خود استفاده کنید.

اگر چیزی را از دست ندهید، آسان ساختن Connector خود با استفاده از فرمت XML آسان برای استفاده شما برای ادغام با هر API یا سرویس خارجی است.

کانال قدرت اتصالات SeoTools را به یک خزنده صفحه. نگران نباشید، عنکبوت را با یک لیست از آدرس ها یا فقط آدرس ریشه عرضه کنید – از بقیه مراقبت می کند.

اکسل یک ابزار ارزشمند برای هر بازاریاب آنلاین است اما بعضی از ویژگی ها از دست رفته است. SeoTools شما را با بیش از ۱۰۰ توابع helper مانند XPathOnUrl، RegexpFind، DomainAge، SpinText و UrlProperty فراهم می کند.

 

دانلود برنامه:

دانلود محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *